Наша фірма пропонує Вам такі сипучі будівельні матеріали, як пісок, щебінь та цемент.

Пісок - «скелет будівельних конструкцій». Його застосовують в якості наповнювача для виготовлення бетонів, цементно-піщаних сумішей і спеціальних будівельних складів на їх основі, а також для виготовлення готових блокових і панельних будівельних конструкцій. Для виготовлення бетонів та інших будівельних розчинів найкраще використовувати певний вид будівельного піску, наприклад, високоякісний річковий, з мінімальною кількістю домішок. Для визначення ступеня забруднення матеріалу необхідно провести його промивку.

Для отримання якісних бетонів велике значення також має дотримання пропорцій при приготуванні сумішей. Склад бетону визначається по марці, яка визначає ступінь міцності готового розчину.

Таким чином, для виготовлення бетонів різної міцності компоненти беруться в різних кількостях. Наприклад, для розчину марки 100 використовується 1 частина цементу марки 400, 6 частин щебню і 3 частини піску. При виготовленні бетонів марки 200 зазначені компоненти беруться в пропорції 1: 5: 2.

Пісок буває природним і штучним. Штучний пісок - це продукт дроблення різних каменів - граніту, пісковику, вапняку, мармуру і т.п. Такий пісок добре підходить для застосування у складі оздоблювальних матеріалів, для створення поверхневої фактури на плитах. Природний пісок - утворюється природним шляхом в природі при руйнуванні і вивітрюванні гірських порід. Піски зазвичай складаються з суміші різних гірських порід, які були зруйновані.

Щебінь отримують при дробленні різних твердих гірських порід, а також в результаті переробки (дроблення) б/у штучних будівельних. До щебню відносяться частинки з гострими гранями, шороховатою поверхнею і розмірами від 5 до 70 мм. Для спеціалізованого застосування щебінь розсіюють на різні фракції. Завдяки особливій формі частинок щебінь прекрасно підходить для виробництва важких бетонів, його зчеплення з розчином з піску та цементу буде найкращим. З щебню формують фундаменти різних будівельних об'єктів, насипають підстави залізних і автомобільних доріг і т.п.